İzmir Gaziemir Oto Kiralama

Yayınlanma Tarihi: 19/08/2019

Gaziemir Araç Kiralama 

İzmir Gaziemirde güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar Rent A Car müşterilerine Sıfır araçlardan oluşan dinamik filosu, yetkili servis bakımlı ve rent a car kaskolu araçları ile 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Gaziemirden istediğiniz yere gitmenin adresi Gaziemir Shuttle & Gaziemir Transfer Ensar Rent A Car ile artık çok daha konforlu ve ekonomik.


Ensar Rent A Car İzmir Gaziemir araç kiralama ve havaalanı transfer hizmetleri sunmaktadır. İzmirin bir çok bölgesinde ve Ege bölgesinde oto kiralama hizmeti veren Ensar Car, Gaziemir araç kiralama hizmetinizde titizlikle sürdürmektedir. Gaziemir oto kiralama dendiğinde Ensar Rent A Car olarak saygın bir yerde olmak ve Gaziemir araç kiralama hizmetlerinde profesyonel çözümler sunmak için çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir. Müşteri hizmetlerimizden Gaziemir oto kiralama talebinde bulunmanız ya da Gaziemir araba kiralamak için online rezervasyon yapabilirsiniz. Gaziemir oto kiralama hizmetleri ve transfer hizmetleri hakkındaki fiyat bilgisi için üst menüden fiyatlarımız sekmesine tıklayabilirsiniz... 
 
Gaziemir Hakkında

İzmir`in güneyinde yer alan Gaziemir, şehrin en yüksek noktasındaki ilçedir. 115 metre rakımı olan Gaziemir, İzmir`in en hızlı büyüyen ilçelerinin başında gelir. İzmir`in en kalabalık ilçelerinden olan Gaziemir`in nüfusu 140.000`i aşmıştır. Menderes, Buca,  Karabağlar ilçeleri ile komşu olan Gaziemir, şehrin en çok göç alan bölgesidir.

Aydınoğlu Gazi Umur Bey`den ismini alan Gaziemir,  Aydınoğulları Beyliği`nin önemli isimlerinden olan Gazi Umur Bey burada hayatını geçirmiş ve şehrin adı halk arasında günden güne değişikliğe uğrayarak Gaziemir olarak değişmiştir. 

Planlı olarak gelişmesini sürdüren, alt yapı yatırımlarının hızla arttığı, her geçen gün büyümeye devam eden Gaziemir bu nedenlerden dolayı yoğun şekilde göç almakta ve nüfusu hızla artmaktadır. Nüfusun her geçen gün artması şehrinde gelişimine ve büyümesine katkı sağlamaktadır.

İzmir`in en yeşil ilçelerinden olan Gaziemir`in sahip olduğu toprakların yarısından fazlasını ormanlar oluşturur. Çam ormanlarının yoğunlukta olduğu Gaziemir`de pek çok mesire ve piknik alanı bulunmaktadır. Hafta sonları şehrin farklı yerlerinden pek çok kişi mesire alanları için ziyaret etmektedir.

İlçenin merkezinde dükkanların,mağazaların, kafe ve restoranların, çay bahçelerinin yer aldığı büyük bir meydan vardır. Çarşı Meydanı olarak da bilinen meydana Abdullah Arda Meydanı adı verilmiştir.

Gaziemir, İzmir`in sanayi ve ticaret faaliyetlerinin en yoğun olduğu ilçelerindendir.  İlçede yer alan, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ilçenin gelişmesinde ve büyümesinde çok büyük katkı sağlamıştır.
 

İzmir , Gaziemir Araç Kiralama

Adres: İsmetpaşa Mahallesi, 161. Sk. No:15, 35680 Foça/İzmir

E-mail: info@ensarrentacar.com

Telefon: 0554 911 63 98

Çalışma Saatleri: 365 gün 24 saat

 

Son Haberler

İzmir Gaziemir Oto Kiralama

Gaziemir Araç Kiralama  İzmir Gaziemirde güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar Rent A ...

Devamını oku

Aliağa Rent A Car

Aliağa Araç Kiralama İzmir Aliağa'da güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar Rent A Car&n...

Devamını oku

Rent A Car Kasko / 2019 Trafik Cezaları

Rent A Car Kaskosu Hakkında Merak Edilen Her şey Toplumumuz da sıkça merak edilen Rent A Car kaskosu hakkında ...

Devamını oku

Çiğli Rent A Car

Çiğli Araç Kiralama  İzmir Çiğlide güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar...

Devamını oku

Aracın Yol Tutuşu Nasıl Arttırılır

Yol Tutuşu Nedir?   Yol tutuşu, adından da kolayca anlaşılabileceği gibi aracın yolu tutmasıdır. Araç yol...

Devamını oku

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.ensarrentacar.com/ © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır -