Filo Kiralama

FİLO KİRALAMANIN AVANTAJLARIPara Kazanın

Araç alımlarında kullanacağınız parayı işinizde kullanın, işinizi büyütün. Size para kazandırmayacak bir aktifin (araba gibi) bilançonuzda yer almasına izin vermeyin.Vergi Avantajlarından Faydalanın

Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.


Pazarlık Yapmadan İndirim Alın


ENSAR FİLO-RENT A CAR sizlere sunduğu fiyat avantajlarından faydalanın. ENSAR FİLO-RENT A CAR Türkiye'de satılan markaların devamlı alıcısı konumunda olduğundan, distribütör firmalardan ve araç üreticilerinden yüksek indirimler alabilmektedir. Ensar aldığı bu indirimleri müşterilerine sunduğu kiralama fiyatlarına da yansıtır. Siz hiç pazarlık yapmadan indirimlerden faydalanır, kazançlı çıkarsınız.

Sabit Ödeme

ENSAR FİLO'dan araç kiraladığınızda her ay ödemeniz gereken belli bir kira tutarı vardır, bütçenizi, planınızı ödeyeceğiniz kiraya göre yapabilirsiniz. ENSAR FİLO'dan araç kiraladığınızda kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız, kaza, tamir bakım sigorta masraflarını ödemeniz gerekmez. Filonuzla ilgili giderler aydan aya farklılık göstermez.

Personelden Kazanın

Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmayın. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit kaybetmesin hem personelinizi hem vaktinizi kazanın.En Güvenilir İş Ortağınız ENSAR CAR

Araç kiraladığınızda, şirketinize uzun dönemli bir iş ortağı seçmiş olursunuz. Ensar Car , servis kalitesiyle, finansal gücüyle, Pazar tecrübesiyle, deneyimli çalışanları, geniş araç filosuyla, yüzde yüz yerli öz sermayesiyle , Operasyonel Filo Kiralama sektöründe seçebileceğiniz en iyi iş ortağınızdır. 


                                           


 

 

 

 

 

 

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.ensarrentacar.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -