Foça Rent A Car

Foça Rent A Car  -  Foça'yı Ensar Car ile keşfedin

İzmir Eski Foça'da güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar Rent A Car müşterilerine Sıfır araçlardan oluşan dinamik filosu, yetkili servis bakımlı ve rent a car kaskolu araçları ile 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Eski Foça'dan istediğiniz yere gitmenin adresi Foça Shuttle & Foça Transfer Ensar Rent A Car ile artık çok daha konforlu ve ekonomik.Eski Foça Hakkında

Mavi ile beyazın birbirine en çok yakıştığı yerlerden birisi olan Egenin incisi Eski Foça MÖ 7. yüzyıla kadar uzanan tarihi ile pek çok medeniyetin dokusunu bir araya getiriyor. Türkiye turizminde önemli bir yere sahip olan Foça hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak noktası olarak biliniyor. Tarihte yer alan İyonyalılara , perslere, cenevizlilere ve osmanlıya ev sahipliği yapmış olan Foça taş işçiliğinin en güzel örneklerini arasında yer alan surlarla çevrilidir. Foça'nın Şirin taş evleri Athena Tapınağı, antik tiyatrosu, beş kapılar kalesi ve Yeldeğirmenleri ile dikkat çeken tarihi değerlere sahip olan Foça hem deniz hem de kültür turizmi amacıyla bölgeye gelenlere kucak açıyor. Foça'nın birbirinden güzel olan aryıca Akdeniz Foklarına da ev sahipliği yapan adalarını , mavi bayraklı müthiş koylarını ve kültür vakfı tarafından korunan taş evleri ile tarih dolu olan şirin orman köylerini kesinlikle keşfetmenizi tavsiye ederiz. Ensar Rent A Car'ın her yerde keyif ve konforlu hizmet veren alt yapısı Foça araç kiralama hizmetlerinde de kendini gösteriyor. Foça rent a car hizmeti ile bölgeye gelen herkesin keyifli ve konforlu bir yolculuk yapmasını sağlayan firmamız bu alanda verdiği hizmetlerle dikkat çekiyor. Foça rent a car ofisimiz aracılığı ile tüm araç kiralama işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.
İzmir , Foça Araç Kiralama

Adres: İsmetpaşa Mahallesi, 161. Sk. No:16, 35680 Foça/İzmir

E-mail: info@ensarrentacar.com

Telefon: 0554 911 63 98

Çalışma Saatleri: 365 gün 24 saat

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.ensarrentacar.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -