Menemen Rent A Car

Yayınlanma Tarihi: 10/07/2019
Menemen Araç Kiralama 
 
İzmir'in hem sanayisi hem de tarımı ile gözde ilçelerinden biri olan Menemende güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar Rent A Car müşterilerine Sıfır araçlardan oluşan dinamik filosu, yetkili servis bakımlı ve rent a car kaskolu araçları ile 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

 
Gaziemirden istediğiniz yere gitmenin adresi Menemen Shuttle & Menemen Transfer Ensar Rent A Car ile artık çok daha konforlu ve ekonomik.

 
Ensar Rent A Car İzmir Menemen araç kiralama ve havaalanı transfer hizmetleri sunmaktadır. İzmirin bir çok bölgesinde ve Ege bölgesinde oto kiralama hizmeti veren Ensar Car, Menemen araç kiralama hizmetinizde titizlikle sürdürmektedir.Menemen oto kiralama dendiğinde Ensar Rent A Car olarak saygın bir yerde olmak ve Menemen araç kiralama hizmetlerinde profesyonel çözümler sunmak için çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir. Müşteri hizmetlerimizden Menemen oto kiralama talebinde bulunmanız ya da menemende araba kiralamak için online rezervasyon yapabilirsiniz. Menemen oto kiralama hizmetleri ve transfer hizmetleri hakkındaki fiyat bilgisi için üst menüden fiyatlarımız sekmesine tıklayabilirsiniz... 

 
Menemen Hakkında 

Menemen, İzmir ilinin kuzeyinde bulunan bir ilçesidir. İzmir merkeze (Konak) 33 km. uzaklıktadır. İlçe merkezi nüfusu 116147, ilçe nüfusu 128113'dir (2009 sayımı). Testisi ve diğer çömlekçilik ürünleri ile ünlü, Türkiye genelinde daha ziyade geçmişte yaşadığı dramlarla tanınan, günümüzde de Menemen Serbest Bölgesi ile geleceğe bakan bir merkezdir. 
 
Menemen İzmir'in ilçelerinden biridir. 2009 sayımına göre toplam nüfusu 128.113 olup, 116.147’si ilçe merkezinde geri kalanı köylerde yaşamaktadır. Merkez bucağa bağlı 25, Emiralem bucağına bağlı 13 köyü vardır. Yüzölçümü 664 km2 olup, nüfus yoğunluğu 115’tir. İlçe toprakları genelde düzdür. Kuzeybatısında Foça Tepeleri, kuzeyinde Dumanlıdağ, güneydoğusunda Yamanlar Dağı yer alır. İlçe topraklarını Gediz Çayı sular. 
 
Ekonomisi tarıma dayalıdır. Başlıca tarım ürünleri, üzüm, pamuk, buğday, zeytin, mandalina, mısır, arpa, tütün olup ayrıca az miktarda soğan, patates de yetiştirilir. Hayvancılık önemli gelir kaynakları arasında yer alır. Arıcılık gelişmiştir. Mandra, tabakhane ve testi, saka, çömlek atölyesi küçük sanayi kuruluşlarıdır. 
 
İlçe merkezi, Çanakkale-İzmir karayolu üzerinde yer alır. İl merkezine 28 km mesafededir. Karşıyaka ilçesi ile hemen hemen birleşmek üzeredir. Balıkesir, İzmir demiryolu ilçeden geçer.
 

İzmir , Menemen Araç Kiralama

Adres: İsmetpaşa Mahallesi, 161. Sk. No:15, 35680 Foça/İzmir

E-mail: info@ensarrentacar.com

Telefon: 0554 911 63 98

Çalışma Saatleri: 365 gün 24 saat

 

 

Son Haberler

İzmir Gaziemir Oto Kiralama

Gaziemir Araç Kiralama  İzmir Gaziemirde güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar Rent A ...

Devamını oku

Aliağa Rent A Car

Aliağa Araç Kiralama İzmir Aliağa'da güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar Rent A Car&n...

Devamını oku

Rent A Car Kasko / 2019 Trafik Cezaları

Rent A Car Kaskosu Hakkında Merak Edilen Her şey Toplumumuz da sıkça merak edilen Rent A Car kaskosu hakkında ...

Devamını oku

Çiğli Rent A Car

Çiğli Araç Kiralama  İzmir Çiğlide güvenle araç kirayalayabileceğiniz Ensar...

Devamını oku

Aracın Yol Tutuşu Nasıl Arttırılır

Yol Tutuşu Nedir?   Yol tutuşu, adından da kolayca anlaşılabileceği gibi aracın yolu tutmasıdır. Araç yol...

Devamını oku

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.ensarrentacar.com/ © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır -